0 532 6648561
trendefr
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN 0552 860 2222

Anasayfa » Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN 0552 860 2222

Profesyonel Öğrenci Koçu Matematik Öğretmeni Yalçın Algan Alanında en üst düzey Matematik bilgi ve tecrübesine sahiptir. Öğretmenlik Sertifikası, Yaşam Koçluğu ve Profesyonel Öğrenci Koçluğu belgesine sahiptir.

1974 yılında Karadeniz bölgesi İlk Köy Enstitüsünün kurulduğu TRABZON/ Beşikdüzü’nde doğdu. Lisans Eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi Matematik Bölümünde başarı ile tamamladı. Eğitim tecrübesine bir çok elit dershanelerde matematik, geometri öğretmenliği ve kurucu ortaklık ekledi.

Velilerle durum değerlendirmesi, öğrencileriyle empati ve öğrencilerini başarıya taşıması güçlü referanslar kazanasına sebep olmuştur.

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN Kimdir ?

Matematik Öğretmeni Yalçın Algan 20 yıl yakın özel ders ve dershane tecrübesi ile eğitim gönüllüleri ailesinin değerli bir üyesidir.

21 Yıl Dershane, Kolej, Uzaktan Eğitim ve Birebir Özel ders deneyimine sahibiyim. Kurucu ortaklık, matematik ve geometri öğretmenliği yaptım.
Temel Matematik, İleri Matematik, Geometri, Yeni Nesil Sorular – Sayısal Mantık konuların da tecrübeliyim.
6,7,8,9,10,11,12.Sınıflar ve Lgs Yks Ales Dgs Kpss Msü sınavlarına öğrenci hazırladım.
Sınav Yayınları başta olmak üzere bir çok yayın evine kitap ve soru hazırladım.

Çalıştığım Kurumlar ve Özel Ders Merkezleri

Trabzon Açı Dershaneleri Matematik-Geometri öğretmenliği
Trabzon Akcaabat Final Dershaneleri Matematik-Geometri öğretmenliği
Trabzon Fatıma Baş Koleji Matematik-Geometri öğretmenliği
Ankara Sınav Dershaneleri Matematik-Geometri öğretmenliği, kitap yazımı, tashih
Ankara Çözüm Dershaneleri Matematik-Geometri öğretmenliği
Ankara Odtülüler Dershanesi Matematik-Geometri öğretmenliği
Ankara Ödül Dershanesinde kurucu ortaklık, matematik ve geometri öğretmenliği yaptım.

Matematik Özel Ders Kimden Alınır?

Matematik Öğretmeni Yalçın Algan, Planlı ve disiplinli öğretim. Sınava kadar tüm konuları kalan haftalara dağıtıyoruz. Öğrenci de öğretmen de o hafta ne anlatılacağını bilir ve hazırlığını yapar.
24 Saat Soru Sorma İmkanı. Öğrenci ders çalışırken yapamadığı sorunun resmini çeker ve whatsap üzerinden bize sorabilir.

Güncel Matematik Özel Ders Notlarımız.

Yılların tecrübesi, kısa yollar, soru tipleri ve elit kaynaklar incelenerek hazırlanmış ders notları üzerinden dersler anlatılır ve notlarımızı öğrencimize veririm.
Profesyonel Öğrenci Koçluğu. Öğrencinizin kendini tanımasını sağlar, boş zamanını daha iyi kullanarak ders çalışma alışkanlığı kazanması çalışmasını yaparım.
Tüm zamanını öğrencilerinin başarılı olması için harcamaktayım.
Sınırlı sayıda öğrenci kabul etmektedir.
Öğrencilerine deneme sınavlarında nasıl zaman kazanılır, nasıl başarılı olunur, denenmiş taktikleri ve daha önce öğrencilerinde gözlemlediği hataları anlatır ve telkinlerde bulunur.
Matematik ve Geometri sorularının en hızlı ve pratik yoldan nasıl çözüleceği ile ilgili test tekniği, tüyolar ve özel teknikleri öğreten Matematik Öğretmeni Yalçın Algan yılların tecrübesi öğrencilerimiz ile yapılan çalışmalarımız sonucunda deneme sınavlarında kullanılabilecek taktikler, daha önce yapılan hataları yapmaması için düzenli ilgi gösteririm.

Kavram Haritalarımız.

Özel ders sonunda işlenilen konunun kavram haritasını öğrenci ile oluşturur. Öğrenci konunun önemli formüllerini, özel soru tiplerini ve çözüm yollarını bir A4 kağıdına yazılarak özetlenmiş olur
Yalçın Algan ücretsiz ilk görüşme dersimiz. Öğrencinin seviyesini ölçerim. soruya yaklaşımı ve çözüme ulaşabilme sürecini gözlemleyerek öğrenciyi tanımaya çalışmaktayım.
Ders Süresi. Özel dersimizde süreyi ön planda tutmam.
ÖSYAM ve MEB Sınav taktikleri. ÖSYM nin yaptıgı Tyt Ayt Ales Dgs Kpss Msü Yös sınav sorularını incelerim ve konularına göre dağıtır özel ders föylerimize eklerim. Sınavlar artık Temel Matematik, Problemler, Geometri, Tablo Grafik, Sayısal Mantık ve Matematik 2 kısımlarından oluşmaktadır.

Matematik Özel Ders Nerede Anlatılır?

Özel derslerimizi Kızılay İzmir caddesindeki ofisimizde ya da sizin daha rahat soru sorabileceğiniz ortam ya da evinizde yapabiliriz. Ek ücret talebi kesinlikle yapılmaz.
Özel Ders ücretimiz. Aylık olarak ödeme planı dahilinde yapılır.
Özel ders verdiğimiz gruplar. 6,7,8,9,10,11,12. sınıf ve Mezun durumda olan öğrencilerin yanı sıra Ales, Dgs, Kpss öğrencilerine de ders vermekteyiz.

Referanslarımız.

Veli referanslarımız arasında Mit, Emniyet ve birçok kamu ve özel sektör temsilcileri olmuştur.

Yeni Nesil Soru Yazarı.

Matematik Öğretmeni Yalçın Algan Sınav yayınları başta olmak üzere bir çok elit yayın evlerine Matematik ve Geometri kitabı yazmıştır.
Yeni nesil soru dediğimiz, kurgulayıcı, belirleyici, öncül sorulardan oluşan, dikkat gerektiren, düşündüren, 3 işlemli, muhakeme gücünü ölçen, mantıksal akıl yürütmeyi gerektiren, okuduğunu anlama, tablo grafik yorumlama, sayısal mantık gerektiren, analitik düşünme becerisini ölçen sorular olarak karşımıza çıkmaktadır.
Yeni nesil soruları çözebilmek için, Yeni nesil soruları çözebilmek için öğrencilerine kitap okumasını tavsiye eder. Düz mantık olarak bakmamak gerekir. Konu ile belli temel düzeyde olunmalı, Sorunun kurgusu ve hikayesi net olarak anlaşılmalı. Metin çok iyi okunup matematiksel olarak yorumlanır. Sorudaki ipuçlarının farkına varılmalı. Sorudaki verilerin çok iyi algılanıp bu verilerin bizi neye ulaştırmak istendiği fark edilmeli.

Neden Yalçın ALGAN Matematik Özel Ders ?

• 24 saat Whatsapp üzerinden soru sorma desteği,
• Öğrenciye özel öğretim modeli,
• Öğrenci koçluğu
• Ösym tarafından yapılan tüm sınavların incelenmesi (YGS, ALES, KPSS, DGS)
• Güvenilirlik, Velilerim arasında Emniyet Mensupları ve Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık konutlarında oturan Velilerimiz, Oyak sitesi, Park Oran sitesi, Sinpaş Yalı evleri … bir çok elit kesimden velilerimiz referansımızdır.
• Öğrenciye özel çalışma planı
• TYT – AYT kitap ve soru yazarı
• Birebir sınırlı sayıda ister evde ister ofiste özel ders
• 21 kredilik branş öğretmenlik sertifika sahibi,
• Elit yayınlarından referanslı özel ders föyleri
• 17 yıl özel ders tecrübesi ve 14 yıl dershane deneyim sahibi,
• Sigara kullanmıyor,
• Elit yayınlardan yararlanarak hazırlanmış kendi özel ders föyleri,
• Öğrenciyi tarama testi ile tanıyıp uygun öğretim modeli uygular,
• Öğrenci koçluğu, sınavlara hazırlık ve yazılı çalışması,
• Ösym’nin yaptığı tüm ygs ales kpss dgs sınavlarının incelenmesi,
• Sınırlı sayıda öğrenciye birebir özel ders verme ve başarıya taşıma,
• İster evde ister büroda birebir özel çalışma,
• Profesyonel öğrenci koçu ve matematik özel ders öğretmeni,
• Çalışma planı yaparak uyulması için yardımcı olma,
• Öğrenmeyi garantilemek için özverili çalışma,
• Ders sonrası destek,
• Öğrenciye özel öğretim modeli, öğrenci koçluğu

Özel dersini öğrenci ile birebir olarak öğrenci merkezli anlatır. Öğrenci konu anlatırken öğretmenini dinlerken anlamadığı yeri sorar öğretmenin çözdüğü sorunun benzerini kendisi çözerek derse katılır. Yalçın Algan özel derslerin de birebir göz teması sağlar, öğrenci merkezli ve öğrencinin anladığından emin olarak ilerler. Öğrencisinin ders takibi %100 dür.
Ücretsiz ön görüşme dersimiz için lütfen görüşme talep ediniz.